Debrecenben végeztem tanulmányaimat, majd gyermekonkológiai, később felnőtt rehabilitációs osztályon szereztem szakmai tapasztalatokat. Budapestre költözésem után kezdetben iskolapszichológusként, később Pedagógiai Szakszolgálatnál dolgoztam. Családterapeuta képzettségem megszerzése után egy alapítványnál kezdtem pár-, és családterápiákat tartani, ahol a milánói módszer alapján (szisztémás szemléletű) kettős vezetéssel (férfi és női családterapeuta) tartottam terápiákat. Ezt a mai napig fontosnak tartom, mert nagyobb teret biztosít a családtagok számára a segítő terápiás kapcsolatban, így facilitálva a pozitív változást. A közelmúltban az érzelemfókuszú párterápiás (EFT) módszer elsajátítását kezdtem el, ami a párkapcsolat mellett elkötelezett pároknak segíthet alapvető kapcsolati mintázataik, és kötődési nehézségeik megértésén keresztül. Hiszek abban, hogy a párkapcsolat és a család is egy olyan rendszer, amely egyensúlyra törekszik, és a benne élő személyek kölcsönösen hatnak egymásra, így az itt megjelenő nehézségek is csak közösen oldhatóak meg.
Egyéni gyermekterápiás munkámban a dinamikus szemléletet képviselem, és a szülővel való szoros együttműködés mellett segítek a nehézségekkel küzdő gyermekeknek. Szakmai véleményem szerint a szülővel való szövetség elengedhetetlen a gyermek problémájának széleskörű megértéséhez és a segítséghez.
Mind a pár-, és családterápia, mind az egyéni terápia esetében lehetnek olyan helyzetek, ahol még nem egyértelmű, milyen terápiás megsegítés lenne a legmegfelelőbb a fennálló probléma megoldásához. Ilyenkor a rendszerszemléletű egyéni és párterápiás konzultációk tudnak segíteni, amelynek célja a legmegfelelőbb támogatási forma megtalálása. Ezen túlmenően nevelési tanácsadást, szülőkonzultációt is szívesen tartok szülői szerepekkel, nevelési kérdésekkel kapcsolatosan.
Munkámban fontosnak tartom a magas szakmai színvonalat, és más szakterületekkel való szakmai együttműködést (pszichiáter, gyógypedagógus, neurológus,…stb.). A Panoráma Poliklinikán ezt a rendszeres csoportos szupervízió teszi lehetővé, ahol többféle szakember közösen gondolkodva igyekszik segíteni a terapeutát. Személyes véleményem szerint a szakmai együttműködésben rejlő lehetőségek itt oly módon állnak rendelkezésre, amelyre csak ritkán van lehetőség egy rendelőn belül.