Gyermek- és ifjúságpszichiátria iránti érdeklődésem még az egyetemi évekre nyúlik vissza, 2005-ben kezdtem a Vadaskert Gyermekpszichiátriai Kórház- és Szakambulancián diákköri kutatómunkát végezni, majd 2006-tól segédápolóként, foglalkoztatóként is dolgoztam ott. Orvosi diplomát 2007-ben szereztem, 2011-ben befejeztem a VIKOTE (Magyar Viselkedéstanulmányi és Kognitív Terápiás Egyesület) pszichoterapeuta szakvizsgára felkészítő tanfolyamát. 2012-ben gyermek és ifjúságpszichiáter szakorvossá lettem és 2014-ben Ph.D. tanulmányokba kezdtem.
Több évig konzultatív munkát végeztem a gyermekvédelem (gyermekotthonok, PM-TEGYESZ Szakértői Bizottsága) és az oktatás (Nevelési Tanácsadó, TKVSZRB) területein is.
2020-ban elkezdtem felnőtt pszichiátriai tanulmányaimat, ugyanis rádöbbentem, eddigi fő érdeklődési területem – a serdülőkorúakkal folytatott diagnosztikus és terápiás munka – kiegészítésre szorul, és a mai kor kihívásai között mindenképpen fontos a sokáig a szülői házban élő fiatal felnőttekkel és családjaikkal is egy átfogó gyermekpszichiátriai-pszichiátriai szemléletben dolgozni. Ezért főállásban a Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikán dolgozom jelenleg.
A mindennapi diagnosztikus és terápiás munkát kiegészítve a kezdetektől részt veszek több kutatásban, oktató munkát is szívesen vállalok. Serdülők és fiatal felnőttek szupervízió melletti egyéni pszichoterápiás vezetésével is foglalkozom. Első alkalommal a 18 év alatti fiatalokat és a velük egy háztartásban élő gondviselőiket közösen várom, amennyiben igény és szükség van rá, annyiban az interjú során külön is szoktam beszélgetni az egyes családtagokkal.